EHF




Prindi

2009 Juunioride Maailmameistriv√Ķistluste finaalturniir k√§sipallis

Eesti (1988 ja hiljem s√ľndinud) juunioride rahvuskoondis k√§sipallis osaleb 2009 aasta M21
Maailmameistriv√Ķistluste finaalturniiril, mis toimub 05.-19.august 2009 Egiptuses, 24 riigi osav√Ķtul.

Grupp A: Saksamaa, Egiptus, Kuveit, Argentiina, Katar, Island - alagrupimängud toimuvad Kairos
Grupp B: Prantsusmaa, Hispaania, Iraan, Tuneesia, Brasiilia, Norra- alagrupimängud toimuvad Suezis
Grupp C: Rootsi, Eesti, Sloveenia, Holland, Liib√ľa, Gr√∂√∂nimaa- alagrupim√§ngud toimuvad Port Saidis
Grupp D: Taani, Portugal, Tsehhi, Alzeeria, Valgevene, Maroko- alagrupimängud toimuvad Kairos.

Iga alagrupi kolm paremat meeskonda jätkavad vahegrupis ning mängudega kohtadele 1.-12. Kairos,
√ľlej√§√§nud meeskonnad m√§ngivad kohtadele 13.-24 Suezis.

Meie alagrupimängud on Port Saidis, mängude alguse aeg Eesti aja järgi:
06.08.09 16:30 Eesti ¬Ė Gr√∂√∂nimaa
06.08.09 14:30 Rootsi-Holland
06.08.09 18:30 Sloveenia ¬Ė Liib√ľa

07.08.09 14:30 Holland-Eesti
07.08.09 16:30 Liib√ľa-Rootsi
07.08.09 18:30 Gröönimaa- Sloveenia

08.08.09 14:30 Rootsi-Gröönimaa
08.08.09 16:30 Eesti-Sloveenia
08.08.09 18:30 Holland-Liib√ľa

10.08.09 14:30 Eesti-Liib√ľa
10.08.09 16:30 Sloveenia-Rootsi
10.08.09 18:30 Gröönimaa-Holland

11.08.09 14:30 Liib√ľa-Gr√∂√∂nimaa
11.08.09 16:30 Sloveenia-Holland
11.08.09 18:30 Rootsi ¬ĖEesti

M√§ngud j√§tkuvad  - 13., 14., 15.08.09 vahegrupim√§ngudega kohtadele 1.-12.;
17.08.09 on kohamängud 1.-12. ja poolfinaalid ning 19.08.09 on finaal ja 3. koha mäng;
13. -14.08.09 on mängud kohtadele 13.-24.

V√Ķistluste ametlik weeb www.handball09.com  koos tulemustega.
Rahvusvaheline Käsipalliföderatsioon http://www.ihf.info/front_content.php?idcatart=2564

Eesti juunioride koondis käsipallis:
Denis L√Ķokene P√Ķlva Serviti, Kaupo Liiva HC Kehra, Henri Sillaste P√Ķlva Serviti, Priit J√Ķks P√Ķlva Serviti,
Mait Patrail Saffhausen Kadetten, Tauri Volt P√Ķlva Serviti, J√ľrgen Rooba Chocolate Boys, Rasmus Ots Viljandi HC,
Taavi Tibar Viljandi HC, Marko Slatinovski HC Tallas, Dener Jaanimaa Chocolate Boys, Kim Kisenja HC Kehra,
Kristo Voika Viljandi HC, Kaspar Lees SK Tapa, Kristjan Lind HC Tallas, Sten Toomla Tallinna Käsipallikool,
Mikk Pinnonen HC Viimsi, peatreener Kalmer Musting, treener Ain Pinnonen ja f√ľsioterapeut Margus Parts.

Lennuplaan:
LH3179  04AUG  TLLFRA  1850-2020
LH 584   04AUG  FRACAI   2240-0340+1  
Esialgne tagasilennuplaan 
LH 585   18AUG  CAIFRA   0525-0845 
LH3178  18AUG   FRATLL  1450-1810
Kohtume lennujaamas 04.08.09 kell 17:00.