EHF




Prindi

2009 Juunioride Maailmameistriv√Ķistluste finaalturniir k√§sipallis


Eesti (1988 ja hiljem s√ľndinud) juunioride rahvuskoondis k√§sipallis
valmistub osalema 2009 aasta M21 Maailmameistriv√Ķistluste finaalturniiril,
mis toimub 05.-19.august 2009 Egiptuses. Finaalis osaleb 24 riiki, kes on loositud
alagruppidesse järgnevalt:
Grupp A: Saksamaa, Egiptus, Kuveit, Argentiina, Katar, Island - alagrupimängud toimuvad Kairos
Grupp B: Prantsusmaa, Hispaania, Iraan, Tuneesia, Brasiilia, Norra- alagrupimängud toimuvad Suezis
Grupp D: Rootsi, Eesti, Sloveenia, Holland, Liib√ľa, Gr√∂√∂nimaa- alagrupim√§ngud toimuvad Port Saidis
Grupp E: Taani, Portugal, Tsehhi, Alzeeria, Valgevene, Maroko- alagrupimängud toimuvad Kairos

Meie alagrupi mängud on Port Saidis:
06.08.09 Eesti ¬Ė Gr√∂√∂nimaa
06.08.09 Rootsi-Holland
06.08.09 Sloveenia ¬Ė Liib√ľa

07.08.09 Holland-Eesti
07.08.09 Liib√ľa-Rootsi
07.08.09 Gröönimaa- Sloveenia

08.08.09 Rootsi-Gröönimaa
08.08.09 Eesti-Sloveenia
08.08.09 Holland-Liib√ľa

10.08.09 Eesti-Liib√ľa
10.08.09 Sloveenia-Rootsi
10.08.09 Gröönimaa-Holland

11.08.09 Liib√ľa-Gr√∂√∂nimaa
11.08.09 Sloveenia-Holland
11.08.09 Rootsi ¬ĖEesti

Mängud jätkuvad kohamängudega:
13., 14., 15.08.09 on mängud kohtadele 1.-12
17.08.09 on kohamängud 1.-12. ja poolfinaalid
19.08.09 on finaal ja 3. koha mäng
13. -14.08.09 on mängud kohtadele 9.-24.

Eesti juunioride koondise ettevalmistusplaan MMiks:
01.-03.07.09 laager Viimsis ja P√Ķlvas 
06.-08.07.09  laager Viimsis ja P√Ķlvas
10.-20.07.09 Kurgj√§rvel ¬Ė laager
23.-26.07.09 P√Ķlvas laager ja kontrollm√§ngud Valgevenega
29.07.-01.08.09 P√Ķlvas laager
04.08.09 √§ras√Ķit Egiptusesse

Eesti juunioride koondis käsipallis:
Denis L√Ķokene P√Ķlva Serviti, Kaupo Liiva HC Kehra, Henri Sillaste P√Ķlva Serviti, Priit J√Ķks P√Ķlva Serviti,
Rasmus K√§o P√Ķlva Serviti, Mait Patrail Saffhausen Kadetten, Tauri Volt P√Ķlva Serviti, J√ľrgen Rooba
Chocolate Boys, Rasmus Ots Viljandi HC, Taavi Tibar Viljandi HC, Marko Slatinovski HC Tallas,
Dener Jaanimaa Chocolate Boys, Kim Kisenja HC Kehra, Kristo Voika Viljandi HC, Kaspar Lees SK Tapa,
Kristjan Lind HC Tallas, Sten Toomla Tallinna Käsipallikool, Mikk Pinnonen HC Viimsi,
Rudolf P√Ķld Tallinna K√§sipallikool, Rain Kullamaa Chocolate Boys.
Peatreener Kalmer Musting, treener Ain Pinnonen.