EHF




Prindi

Eesti OlĆ¼mpiakomitee ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koostƶƶs on alates 2003. aastast makstud kƵrghariduse omandamise stipendiume tƤnastele ja eilsetele tippsportlastele.

 

2006.a. kevadsemestri stipendiumidele vƤljakuulutatud konkursile laekus 58 avaldust, millest 52 vastasid konkursitingimustele.

 

Stipendiumikomisjon otsustas mƤƤrata EOK haridusstipendiumid 33 sportlasele:

  1. Aleksejev, Marius                   KƤsipall                     

  2. Baranova, Veera                    KergejƵustik             

  3. End, Katrin                              VƵistlustants             

  4. Esna, Sten                               VƵrkpall                     

  5. Haavistu, Kert                         Jalgpall                      

  6. Hohlov-Simson, Sergei          Jalgpall                      

  7. Jallai, Tarmo                           KergejƵustik             

  8. Karpak, Deniss                       Purjetamine              

  9. Kaseorg, Indrek                      KergejƵustik             

10. Kikkas, Irina                            VƵimlemine              

11. Kuzmin, Igor                            SƵudmine                 

12. Kostla, Gerly                           Korvpall                     

13. KƵrkjas, Marge                       Ujumine                                 

14. Loit, Meelis                             Vehklemine               

15. Loskutov, Pavel                      KergejƵustik             

16. Makarov, Aleksandr               VƵistlustants             

17. Muuga, Kristjan                       KƤsipall                                 

18. MƤlberg. Miko                         Ujumine                     

19. Peterson, Hedi                       Jalgrattasport                       

20. Pikkor, Tambet                       Suusatamine            

21. Pill, Katrin                                Ratsutamine             

22. PƵder, Raigo                          Aerutamine               

23. Rooba, Karin                          VƵistlustants                         

24. Suislep, Olari                          Maadlus                    

    25. TeplƵhh, Dmitri                       Karate                                   

    26. Tiidemann, Imre                      Moodne 5-v.                          

27. Tover, Nikolai                          Allveesport                

28. Tobreluts, Indrek                     Laskesuusatamine  

29. Trakmann, Jana                      KergejƵustik             

30. Tsvetkova, Ilona                      Taekwondo               

31. UudmƤe, Jaanus                    KergejƵustik             

32. Vinogradov, Oleg                   SƵudmine                 

33. Vumba, Evely                          VƵrkpall