EHF




Prindi

2010 Euroopa meistriv√Ķistlused k√§sipallis
mehed rahvuskoondis kvalifikatsioonimängud

Eesti meeste rahvuskoondis käsipallis lendab homme hommikul Islandile, kus kohtutakse
p√ľhap√§eval Euroopa meistriv√Ķistluste kvalifikatsioonim√§ngus.

22.03.09 16:00 (Islandi aja j√§rgi) Asville ISLAND ¬ĖEESTI

Islandi meeste rahvuskoondise tulemused käsipallis:
Ol√ľmpia
¬∑         2008 OM Peking ¬Ė h√Ķbemedal
¬∑         2004 OM Ateena ¬Ė 9. koht
¬∑         1992 OM ¬Ė 4. koht
¬∑         1988 OM ¬Ė 8. koht
¬∑         1984 OM ¬Ė 6. koht
¬∑         1972 OM ¬Ė 12. koht
Maailmameistriv√Ķistlused
¬∑         2007 MM - 8. Koht
¬∑         2005 MM - 15. Koht
¬∑         2003 MM - 7. Koht
¬∑         2001 MM  -11. Koht
¬∑         1997 MM -  5. Koht
¬∑         1995 MM - 14. Koht
¬∑         1993 MM -  8. Koht
¬∑         1990 MM - 10. Koht
¬∑         1986 MM ¬Ė 6. Koht
¬∑         1970 MM ¬Ė 11. koht
¬∑         1961 MM ¬Ė 6. Koht
Euroopa meistriv√Ķistlused
¬∑         2008 EM -11. koht
¬∑         2006 EM- 7. koht
¬∑         2002 EM- 4. koht
¬∑         2000 EM -11. koht

Oma alagrupitabelis oleme hetkel kolmandal kohal. Finaalturniirile Austrias, pääseb
alagrupi kaks paremat meeskonda.

Kvalifikatsioonimängud meie alagrupis jätkuvad järgmiselt:
22.03.09 14:15 BELGIA ¬ĖMAKEDOONIA Herstal, Belgia
22.03.09 16:00 ISLAND ¬Ė EESTI Asvellir, Island
Viimased alagrupimängud toimuvad juunis.

Eelmised tulemused:
18.03.2009 MAKEDOONIA ¬Ė ISLAND 26-29 (10-13)
18.03.2009 EESTI ¬ĖBELGIA  37-28 (17-12)
29.11.2008 EESTI-MAKEDOONIA 28-28 (15-15)
29.11.2008 NORRA ¬ĖBELGIA 35-24 (18-15)
27.11.2008 MAKEDOONIA ¬ĖEESTI 31-22 (13-8)
26.11.2008 BELGIA ¬Ė NORRA 29-37 (13-19)
02.11.2008 BELGIA ¬ĖEESTI 24-29 (11-12)
01.11.2008 NORRA ¬ĖISLAND 31-31 (16-13)
29.10.2008 ISLAND-BELGIA 40-21 (19-9)
29.10.2008 EESTI-NORRA 25-33 (8-20)

Eesti meeste koondise peatreener Kalmer Musting ja treenerid Ain Pinnonen ning Paavo Nelke
kutsusid koondisesse järgmised mängijad:
Kaupo Liiva, Kristjan Muuga, Dener Jaanimaa, Janar Mägi, Mario Karuse, Risto Lepp,
Mait Patrail, Ravo Voosalu, Siivo Sokk, Eston Varusk, Marius Aleksejev, Marius Lepp,
Martin Johannson ja Mikk Pinnonen.

Eesti koondise lennugraafik:
21.03.09 Tallinn- Copenhagen 0640 0720
21.03.09 Copenhagen- Keflavik 1320 1520
23.03.09 Keflavik- Copenhagen 0800 1200
23.03.09 Copenhagen- Tallinn 1500 1735
Kohtume Tallinna Lennujaamas 21.03.09 kell 5:00.