Kehras toimus heategevuslik käsipallimäng "Saagu Valgus"

Kehras toimus täna Anija valla Lions klubi poolt korraldatud heategevuslik käsipallimäng "Saagu Valgus", mille käigus kohtusid tänavune Eesti meister, Eesti karikavõitja ning Balti liiga võitja HC Kehra ning Eesti Tähed.

Täismaja ees peetud showmängus jäid peale Eesti staarid 27:24. Mängiti 4 korda 10 minutit. Kohtumise vaheajal said pealtvaatajad kätt proovida 7 meetri karistusvisetel, kus jagati palli väravase sisse visanud inimestele raha. Puuri valvasid jaapanlasest väravavaht Kohei Yoshida ning HC Kehra legendaarne 51-aastane väravavaht Urmas Träder.

Oktsjoni käigus müüdi maha HC Kehra paremääre Indrek Lillsoo tänavuse hooaja Adidase võistlusärk, mille eest käidi välja 1000.- krooni. Lisaks leidsid omaniku erinevad esemed, kuhu olid mängul osalenud käsipallurid autogrammid peale kirjutanud. Pallimängu vaheaegadel esines kehralastele lauluprogrammiga Eesti legendaarne show- ja elumees Erich Krieger.

Ürituse piletitulu ja oktsjonist saadud raha läks Kehra lasteaiale uue valgustuse muretsemiseks.

HC Kehra kooseisus tulid täna platsile Margo Kattai, Olev Eensalu, Janar Mägi, Roman Glinkin, Risto Lepp, Priit Pajus, Kristo Järve, Indrek Lillsoo, Jaan Kauge, Rando Pung, Marius Aleksejev, Rene Kaalo ja Urmas Träder. Tähtede võistkonda kuulusid Kohei Yoshida, Riho-Bruno Bramanis, Martin Noodla, Valdar Noodla, Marius Lepp, Kristjan Muuga, Siim Valdlo, Ahmed Porkveli, Janek Veltmann ja Aron Jaanis.