2010 Eesti karikavõistlused meeste käsipallis

Selle aastal mängib meeste karikavõistluseid kümme meeskonda. Esimeses ringis mängisid Põlva TÜ ja ViaCon/Kehra ning AE Projekti Insener ja Oskar omavahel ning
kahe mängu kokkuvõttes pääsesid teise ringi ViaCon/Kehra ja Oskar. Teises ringis olid asetustega meeskonnad TÜ ASK ja SK Tapa, kes kohtusid esimese ringi võitjatega.
Veerandfinaali jõudsid SK Tapa ja  Oskari meeskond, kes loositi mängima asetustega meeskondade Põlva Serviti ja Viljandi HC vastu.

Esimese veerandfinaalpaari karikamäng toimus 03.11.10 Viljandi Spordihoones, kus Viljandi HC võitis Oskari meeskonda 30-21 (poolaeg 15-10).
Viljandi poolelt viskasid väravaid: Marko Koks 8, Kristo Voika 6, Ott Varik 5, Kristjan Koovit 5, Robert Lõpp 3, Mihkel Jürisson 2, Vitali Vorobjov 1.
Oskari poolelt olid resultatiivsed: Imre Erik 5, Kristo Kiipus 5, Aivar Verro 3, Ergo Koskela 2, Janek Veltman 2, Tõnu Kastan 2, Ando Lipp 1.
Korduskohtumine toimub 10. novembril kell 19:50 Siili Pallimängude Majas

Teises veerandfinaalis kohtusid omavahel esimeses mängus Mesikäpa Hallis 06.11.10 Põlva Serviti ja SK Tapa . Mängu võitis Põlva Serviti tulemusega 36-27, poolaeg võideti 16-13.
Põlva Servitile viskasid väravaid: Kristjan Muuga 7, Priit Jõks 6, Olari Paumets 5, Andrei Ternovõi 5, Janis Selge 4, Tauri Volt 4, Siivo Sokk 3, Margo Piksööt 1, Roman Ayzatullov 1.
SK Tapa: Kaimar Lees 10, Priit Erik Rajur 7, Siimo Tänavots 4, Priidik Neps 2, Mihkel Koppelmann 2, Anti Lanno 1, Rauno Tali 1. Korduskohtumine toimub  11. novembril 19:00 Tapa Spordikeskuses.

Samal ajal loositi ka poolfinaalpaarid. Asetusega poolfinaalis oli kaks meeskonda HC Kehra ja Chocolate Boys/Viimsi. Loosi tahtel kohtuvad esimeses poolfinaalis veerandfinaalmängude võitjad omavahel ja teises poolfinaalis HC Kehra ning Chocolate Boys/Viimsi meeskonnad.