2010 Eesti karikavõistlused meeste käsipallis

Viljandi HC mängib karikavõistluste poolfinaalis

Esimese veerandfinaalpaari karikamäng toimus 03.11.10 Viljandi Spordihoones, kus Viljandi HC võitis Oskari meeskonda 30-21 (poolaeg 15-10).
Korduskohtumine toimus 10.11.2010 Siili Palliklubi saalis Oskari ja Viljandi HC meeskondade vahel. Mängu võitis tulemusega 38 -23 Viljandi HC meeskond.
Poolaja võitsid ka mulgid 22-9. Kahe mängu kokkuvõttes pääses poolfinaali Viljandi HC meeskond väravate vahega 68-44.
Viljandi poolelt viskasid väravaid: Kristo Voika 13, Kristjan Koovit 6, Marko Koks 8, Robert Lõpp 4, Ott Varik 3, Ken Midri 2, Vitali Vorobjov 2.
Oskari poolelt olid resultatiivsed: Imre Erik 6, Vahur Vetevool 5, Veiko Põldma 3, Kristo Kiipus 2, Tõnu Kastan 2, Aivar Verro 2, Markus Kirsberg 1, Janek Veltman 1, Ando Lipp 1.

Teises veerandfinaalis kohtusid omavahel esimeses mängus Mesikäpa Hallis 06.11.10 Põlva Serviti ja SK Tapa . Mängu võitis Põlva Serviti tulemusega 36-27, poolaeg võideti 16-13.
Korduskohtumine toimub  11. novembril 19:00 Tapa Spordikeskuses.

Loosi tahtel kohtuvad esimeses poolfinaalis veerandfinaalmängude võitjad omavahel ja teises poolfinaalis HC Kehra ning Chocolate Boys/Viimsi meeskonnad.