2010 Eesti karikavõistlused meeste käsipallis

Põlva Serviti mängib karikavõistluste poolfinaalis Viljandi HCga

Teises veerandfinaalis kohtusid omavahel esimeses mängus Mesikäpa Hallis 06.11.10 Põlva Serviti ja SK Tapa. Mängu võitis Põlva Serviti tulemusega 36-27, poolaeg võideti 16-13.
Korduskohtumine toimus 11.11.10 Tapa Spordikeskuses, mängu võitis Põlva Serviti tulemusega 34-29 ja poolaeg oli põlvalastele 14-11.
11.11.10 SK Tapa – Põlva Serviti 29-34 (11-14)
SK Tapa: Priit Erik Rajur 7, Kaspar Lees 5, Siim Valdlo 4, Aleksander Oganezov 3, Siimo Tänavots 3, Anti Lanno 3, Kaimar Lees 2, Priidik Neps 1, Mart Lepp 1.
Põlva Serviti: Andrei Ternovõi 6, Janis Selge 6, Raido Peedomaa 6, Roman Ayzatullov 4, Kristjan Muuga 3, Priit Jõks 2, Margo Piksööt 2, Priit Poks 2, Hardi Kuimets 1, Siivo Sokk 1, Veiko Tigason 1.
Kahe mängu kokkuvõttes pääses poolfinaali Põlva Serviti väravate vahega 70-56 ja kohtub seal Viljandi HCga.

Loosi tahtel kohtuvad esimeses poolfinaalis Viljandi HC - Põlva Serviti ja teises poolfinaalis HC Kehra ning Chocolate Boys/Viimsi meeskonnad.