EHF




Prindi

2009 Eesti meistrivƵistlused noormeeste A klassi kƤsipallis

Eesti meistrivƵistlused noormeeste A klassis (1990 ja nooremad) toimusid kahes
etapis, kus esimene etapp toimus 23.-25. jaanuar Viimsi Keskkoolis ja teine etapp
 17.-19. aprill 2009 Tapa Spordikeskuses. Kaheksa meeskonda mƤngisid kaks korda
omavahel lƤbi turniiri-sĆ¼steemis.

LƵppjƤrjestus:
1. Koht -  2009 Eesti meister noormehed A klass kƤsipallis PƕLVA SPORDIKOOL

Priit JƵks, Janno Kuus, Ardo Puna, Denis LƵokene, Harri Oberg, Rauno Lepp,

Rauno Loorits, TƵnu JƵks, Indrek Neeme, Kristen Mikk Vidrik, Karl Erich KƤhr,

Kristen Int, Risto Salla, Mihkel Tamm, Kaarel KƵiv ja treener Kalmer Musting.

2. Koht Ā– Viljandi Spordikool

Kristo Voika, Ott Varik, Geio Heil, Oliver Tiitus, Taavi Kalvi, Aivar Siigur,

 

Martin Ant, Kristjan Koovit, Rasmus Ots, Kermo Maiste, Lauri Ant,

 

Ken Midri, Robert LƵpp -treener Lembit Nelke.

     
       

3. Koht Ā– Spordiklubi Tapa

Aleksander Oganezov, Mihkel Koppelmann, Jaanis Eisan, Kaspar Lees, Kaimar Lees,

Rait Ageni, Rail Ageni, Mikk MƤesepp, Rauno Tali, Siimo TƤnavots, Sebastian Koljak,

Ragnar KĆ¼tt, Artur Oganezov, Anti Lanno - treener Elmu Koppelmann.

   

4. Tallinna KƤsipallikool treener Ahmed Porkveli
5. HC Kehra treener Indrek Lillsoo
6. Spordiklubi Viimsi  treener Ain Pinnonen
7. HC Tallas treener JĆ¼ri Lepp
8. ArukĆ¼la treener Andrus Rogenbaum

Eesti meistrivƵistluste parimaks mƤngijaks valiti Aleksander Oganezov SK Tapa ja
parimaks vƤravavahiks Denis LƵokene PƵlva SK selles vanuseklassis.

VƵistkondade parimad mƤngijad:
PƵlva SK Ā– Priit JƵks, Viljandi SK Ā– Ott Varik, SK Tapa Ā– Kaspar Lees,
Tallinna KƤsipallikool Ā– Rudolf PƵld, HC Kehra Ā– Steve Luks,
Viimsi HC Ā– Mikk Pinnonen, HC Tallas Ā– Marko Slastinovski,
ArukĆ¼la Ā– Siim Ā–Oskar Oja.

Eesti 1990 noormeeste koondise peatreener JĆ¼ri Lepp nimetas selle vanuseklassi
Eesti koondise kandidaadid:
VƤravavahid: Denis LƵokene Ā– PƵlva SK, Rasmus Ots Ā– Viljandi SK,
Mikk Aasmaa Ā– HC Kehra
MƤngijad: Aleksander Oganezov, Siimo TƤnavots, Kaspar Lees, Kaimar Lees Ā–SK Tapa
Ott Varik, Kristo Voika, Kristjan Koovit Ā– Viljandi SK
Uku Tanel Laast, Rudolf PƵld, Jorma KƤsper Ā– Tallinna KƤsipallikool
Ardo Puna, Priit JƵks Ā– PƵlva SK
Steve Luks, Rando Juku Sirkas, Armi PƤrt, Indrek Normak Ā– HC Kehra
Mikk Pinnonen Ā– Viimsi HC
Marko Slastinovski Ā– HC Tallas.

TABEL

Pildid

2009 Eesti meister noormeeste A klassi kƤsipallis